Logo SMS.gsmx.pl

Gotowe SMSy

DODAJ SMS

Ilość SMSów w bazie: 4157


Dzwonki mp3

Ilość dzwonków w bazie: 183Gotowe smsy - Erotyczne

Ludzie czerpią z seksu wiele radości. Seks jest lekarstwem na wszelkie złości. Seks również emocje równoważy, a mnie się właśnie seks z Tobą marzy.

Ocena: 2.7/6 (79 głosów)

Dodane przez: monik@


Noga do góry, wibrator w akcji i mamy wieczór pełen atrakcji.

Ocena: 2.7/6 (25 głosów)

Dodane przez: xenia


Wejdź we mnie cały abym mogła czuć się cudnie wtedy rób to bardzo długo żebym czuła jak on puchnie ona powie więcej więcej nie przestawaj rób to częściej.

Ocena: 2.7/6 (60 głosów)

Dodane przez: wiolka92


Skoro takie proste słowo -> czesc - moze byc usciskiem, uscisk -> pocalunkiem, pocalunek moze byc dotykiem, a dotyk moze zmienic sie w seks, zatem czy moge nastepnym razem powiedziec ci „czesc” Alicja??:)

Ocena: 2.7/6 (21 głosów)

Dodane przez: Rafał


Lubisz matematyke???jak nie to teraz polubisz. Dodaj nasze łóżka, odejmij nasze ciuszki, zacznij mnożyć i sprawdźmy wyniki. Co sie stało??????

Ocena: 2.7/6 (28 głosów)

Dodane przez: kamil


Na górze róże na dole morela, a ja mam ochotę jak jasna cholera. Ochotę na ciebie, twe ciało piękne i zaraz chyba z ochoty tej ma mała mi pęknie.

Ocena: 2.7/6 (44 głosów)

Dodane przez: waszka16


Chce Cię tulić, pieścić, obejmować, gryźć, drapać, skakać, penetrować, w łóżku figlować! Kochać się namiętnie, czy zgadzasz się chętnie?

Ocena: 2.7/6 (33 głosów)

Dodane przez: monik@


Dziś obudzę Cię Kochanie Będzie znowu piękne ssanie Znowu wejdę w Ciebie tak Aż rozkoszy poczujesz smak

Ocena: 2.7/6 (13 głosów)

Dodane przez: Maryjanziom


Skoro „czesc” moze byc usciskiem, uscisk -> pocalunkiem, pocalunek moze byc dotykiem, a dotyk moze zmienic sie w seks, zatem czy moge nastepnym razem powiedziec ci „czesc” Alicja??:)

Ocena: 2.7/6 (22 głosów)

Dodane przez: Rafał


Każda część mego ciała jest na ciebie napalona i niczym wąż chcę się wślizgnąć w twe ramiona pełzać będę po tobie i syczeć do momentu aż ty zaczniesz krzyczeć.

Ocena: 2.5/6 (28 głosów)

Dodane przez: waszka


Chce cię doprowadzić - jak wodę do wrzenia - do najwyższych szczytów podniecenia - a Gdy zaczniesz kipieć - ja chce wszystkie soki z Ciebie wypić!

Ocena: 2.4/6 (26 głosów)

Dodane przez: mateuszPoprzednie [ 0 ] [ 1 ] [ 2 ]
Kopyrajt GT